бюджет
Проект держбюджету-2016 внесено до парламенту, але Кириленко каже, що документ буде відкликано для доопрацювання

Кабінет міністрів України зареєстрував у Верховній Раді законопроект про державний бюджет України на 2016 рік, передає NEWSru.com.

Згідно з даними парламентського сайту, проект зареєстрований сьогодні, 14 вересня 2015 року, під №3000, проте, текст документа на самому сайті наразі відсутній. При цьому віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко під час погоджувальної ради в парламенті повідомив, що проект держбюджету на 2016 рік внесено до парламенту, але уряд відкличе документ для доопрацювання.

За словами Кириленка, у цьому проекті бюджету передбачене «дворазове підвищення соціальних стандартів – 1 травня і 1 грудня». «Але якщо під час спільної роботи парламенту й уряду будуть додаткові ресурси, то таке підвищення можна робити частіше», – сказав віце-прем’єр. Раніше голова Верховної Ради Володимир Гройсман назвав пріоритетом цього пленарного тижня «підвищення соціальних стандартів».

За словами міністра фінансів України Наталії Яресько, головний кошторис на 2016 рік передбачає дефіцит на рівні 3,7% ВВП, курс гривні на рівні 22,4 грн/дол. і документ буде заснований на чинній податковій та бюджетній базі.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, ще у липні Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк прогнозував, що державний бюджет на 2016 рік буде ще складнішим, ніж кошторис поточного року.

Читайте: Яценюк заднім числом поспішає підвищити пенсії та зарплати всім бюджетникам

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ