Посіпаки Кремля залишились без грошей
Посіпаки Кремля залишились без грошей

У бюджеті терористичної псевдореспубліки «ДНР» немає коштів на виплати пенсіонерам за червень, а це майже 1,9 млрд російських рублів. Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

Спецлужба отримала інформацію про погіршення стану виплат пенсій тим громадянам, які добровільно стали на облік у «пенсійний фонд» терористів. За квітень-травень пенсії виплачено лише із коштів, що надійшли з РФ, в розмірі близько 4,3 млрд російських рублів. Через затримку так званих «російських грошових траншів» у «бюджеті ДНР» немає коштів на виплати пенсіонерам за червень. Такий стан негативно впливає на соціально-політичну ситуацію в регіоні, внаслідок чого фіксуються непоодинокі випадки стихійних акцій протесту, зазначають в СБУ.

Читайте: «Красиве життя»: у «ДНР» почали виплачувати пенсії в доларах.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в окремих районах Луганської області, які перебувають під контролем угруповання «ЛНР», сепаратисти планують звільнити 7,3 тис. шахтарів, що становить 60% працівників шахт на окупованій території. Загалом на окупованій частині Луганщини поглиблюється економічна криза.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ