sy-tny-k
Ситник представить результати перевірки

Національне антикорупційне бюро України провело перевірку законності купівлі елітної квартири нардепом від «БПП» Сергієм Лещенком. Цю інформацію надала прес-служба відомства на офіційній сторінці у Facebook.

«Враховуючи суспільний резонанс цієї теми, директор НАБУ Артем Ситник повідомить про отримані результати в ході брифінгу в понеділок, 19 вересня», – розповіли у бюро.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 6 вересня в ЗМІ з’явилась інформація, що народний депутат від Блоку Петра Порошенка Сергій Лещенко придбав квартиру площею 192 кв. м. у новобудові в середмісті Києва вартістю 7,5 мільйонів гривень.

Сам нардеп виправдовується тим, що частину грошей для придбання квартири він заощадив, а частину – позичив.

Ця новина викликала широкий суспільний резонанс. Наразі справою займається НАБУ. Тим часом журналіст Андрій Дзиндзя на своїй сторінці в Facebook висловив припущення, що керівник САП Холодницький «кришуватиме» нардепа.

Раніше Лещенка побачили в залі для обслуговування VIP-клієнтів Сбербанку Росії. Згодом він підтвердив наявність у нього кількох банківських рахунків, але відмовився коментувати, чому не зазначив ці дані у своїй декларації про доходи.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ