За словами речника ГПУ, у Верховній Раді не вистачає голосів для відставки Віктора Шокіна.
За словами речника ГПУ, у Верховній Раді не вистачає голосів для відставки Віктора Шокіна

Відставку Генерального прокуратора України Віктора Шокіна народні депутати розглянуть 29 березня на засіданні Верховної Ради. Про це повідомив спікер парламенту Володимир Гройсман, пише Інтерфакс-Україна.

«Я анонсую, щоби не виникало непорозумінь: 29 числа на ранковому пленарному засіданні ми розглянемо питання надання згоди на звільнення генерального прокурора України», – сказав Гройсман з президії, закриваючи вечірнє засідання Верховної Ради.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за словами речника Генеральної прокуратури України Владислава Куценка, у Верховній Раді не вистачає голосів депутатів для відставки Генерального прокурора Віктора Шокіна.

Нагадаємо, 16 березня Генеральний прокурор Віктор Шокін повернувся на робоче місце.

16 лютого Генеральний прокурор Віктор Шокін написав заяву про відставку. 19 лютого її передали до Адміністрації президента.

Сам Шокін після цього відправився у відпустку. Однак, в ГПУ неодноразово давали зрозуміти, що у парламенті можуть не задовольнити заяву головного прокурора про відставку.

Тим часом глава антикорупційного комітету Ради Єгор Соболєв заявляв, що на посаду Генпрокурора розглядають кандидатуру очільника Донецької області Павла Жебрівського.

Також про можливість призначення генпрокурором Луценка раніше заявляв депутат від «БПП» Мустафа Найєм. Сам Луценко стверджував, що поки не отримував таких пропозицій.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ