перебування громадян України на території РФ
У МЗС пояснили нові правила перебування українців у Росії

Росія змінила порядок перебування громадян України на території РФ, тож українці до 30 листопада мають поквапитися з отриманням необхідних документів. Про це йдеться у повідомленні на сайті Міністерства закордонних справ України.

Починаючи з 1 листопада 2015 року всі громадяни України, які вже перебувають на території РФ більше ніж 90 днів і не мають оформлених у встановленому порядку дозвільних документів на продовження цього терміну, мають до 30 листопада 2015 року звернутись до підрозділів ФМС РФ для визначення статусу свого перебування в РФ.

Там вони повинні отримати відповідні дозвільні документи (патент, дозвіл на працевлаштування, дозвіл на проживання тощо) або залишити територію РФ. Винятки з цього порядку перебування зроблено тільки для українських громадян, які в масовому порядку прибули до РФ із південно-східних областей України, щодо яких продовжується застосування пільгового міграційного режиму.

З 1 грудня 2015 року до громадян України, які порушили або порушуватимуть у подальшому після в’їзду дозволений термін перебування на території РФ (90 днів протягом 180 днів) і не оформили дозвільних документів, застосовуватимуться заходи адміністративного характеру, зокрема, встановлення заборони в’їзду в Російську Федерацію.

Зазначимо, за перше півріччя 2015 року українські прикордонники не впустили в країну близько 6 тисяч росіян. Нагадаємо також, що з 1 березня 2015-го в’їзд в Україну для росіян можливий тільки за закордонними паспортами.

Інформаційний Акцент

  • Олександр

    Вот Вам и параша – раша. Это ли не ущемление Украинцев?!!! В Украине такого не происходило вопреки Рашистскому ТВ – которое вещало, что рюских сдесь унижают, бьют и прочее – никто рашистов из Украины не притеснял и в Службы имиграции не гонял. Вот и вскрылась ВСЯ БРАТСКАЯ ЛЮБОВЬ – и вопрос, так кто теперь нам ближе? Если брать Америкосов – так в случае конфликта ты знаеш что они нам чужие и разговаривают не на нашем языке и гнать их горазбо проще (чисто по совести) а рашисты они как ЧУМА красная – которую срочно гнать надо и изолировать от всего мира. Так как они будут клянуться в любви а потом нож в спину вставят – как с КРЫМОМ и ДОНБАССОМ получилось. Хотя сама ПАРАША подписывала БУДАПЕШТСКИЙ меморандум и выступала ГАРАНТОМ целостности Украины. Ну и….??!!! Даже сейчас – когда раша нам столько плохого сделала – нет гонений рашистов из Украины!!!