Гроші
На основі матеріалів кримінального провадження сформовано електронний реєстр інформації

Частину осіб зі згаданих у списках «чорної бухгалтерії» Партії регіонів, наданих НАБУ Віктором Тріпаком і Сергієм Лещенком, встановлено. Про це повідомив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник, передає newsru.ua.

Він наголосив, що наразі тривають допити. Решту осіб встановлюють. На основі матеріалів кримінального провадження сформовано електронний реєстр інформації.

Також Ситник повідок мив, що триває і збір зразків почерків осіб, згаданих у списках, графологічна експертиза, встановлюються витрати, біля яких стоїть підпис конкретної особи.

Разом з тим директор бюро наголосив, що ніхто з осіб, які заявляли про підробку їхніх підписів в списках так званої «чорної бухгалтерії», так і не прийшов до НАБУ, щоб добровільно надати зразки свого почерку детективам.

Нагадаємо, 30 травня НАБУ початок розслідування за заявою колишнього першого заступника голови СБУ Віктора Тріпака. Він повідомив, що передав у НАБУ документи, які підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівкових коштів на суму майже 2 млрд доларів низці колишніх і нинішніх високопоставлених чиновників, серед яких фігурує і керівник ЦВК Михайло Охендовський.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак передав до Національного антикорупційного бюро України документи «чорної бухгалтерії» Партії регіонів. Він заявив, що ці документи підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівкових коштів низці колишніх та нинішніх високопосадовців.

Читайте: У НАБУ допитали Магеру, на черзі – голова ЦВК

БЕЗ КОМЕНТАРІВ