АТО
Кабмін дозволив частинам ЗСУ, які несуть бойове чергування, отримати відстрочку в оплаті за комуналку

Кабінет Міністрів дозволив військовим частинам Збройних Сил, які несуть бойове чергування, отримати можливість відстрочки в оплаті за спожиті комунальні послуги та енергоносії. Про це пише Newsru.com.

Згідно з повідомленням, яке додається до розпорядження №554 від 27 липня, це дасть можливість безперебійного забезпечення військових частин, які залучаються до несення бойового чергування, здійснюють захист повітряного і морського простору та важливих державних об’єктів, що входять до складу сил спеціальних операцій, об’єднаних сил швидкого реагування, забезпечують збереження озброєння і боєприпасів.

Ці частини були внесені до переліку об’єктів, що не підлягають відключенню від мереж електропостачання, а також до переліку об’єктів, які не підлягають відключенню від мереж газо-, водо- та теплопостачання.

Як відомо, в Україні від 1 липня подорожчала послуга з централізованого гарячого водопостачання та опалення, що пов’язано зі встановленням єдиної ціни на газ для населення і підприємств теплокомуненерго на рівні 6,8 тис. грн за 1 тис. кубометрів.

Нині низка місцевих рад українських міст вже наклали мораторій на підвищення тарифів, зокрема, Київ, Львів, Дніпро.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ