37-річний чеченець, який воював за луганських і донецьких бойовиків, прийшов 14 серпня на український блокпост «Майорськ» і заявив про намір воювати за Україну. Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

Згідно з повідомленням, чеченець «повністю розчарувався у діях бойовиків та після чергового конфлікту з керівниками терористичних підрозділів за  першої можливості втік».

Сам чеченець на оприлюдненому відеозаписі каже, що спершу воював за луганських бойовиків в Алчевську, звідки пішов після конфлікту з командиром через п’янство і перейшов до донецьких бойовиків у Горлівку. Там у нього також стався конфлікт із командиром через алкоголь.

«Сьогодні стався конфлікт через п’янство з командиром. Він сказав: вдягайся в цивільне і йди геть. Я сказав – не питання взагалі», – пояснив він причину свого розриву з донецькими бойовиками.

Він запевнив, що «розчарувався у Донбасі та в Росії». «(Хочу) залишитися у вас, воювати з вами до кінця, поки мене куля не вб’є. А якщо все благополучно розрядиться – назавжди залишитися тут».

Також бойовик розповів, що особисто бачив, як російські офіцери спостерігали за військовими навчаннями в Перевальську біля Алчевська.

Прикордонники додали, що передали чеченця правоохоронцям у Донецькій області для подальшої перевірки та встановлення всіх обставин.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ