Кадиров розповів, що у Чечні проходили підготовку бійці, які зараз воюють в Сирії

Лідер Чечні Рамзан Кадиров розповів, що у Чечні проходили підготовку бійці, які зараз воюють в Сирії

Глава Чечні Рамзан Кадиров в ефірі телеканалу «Росія 1» заявив, що на території Сирії діють бійці чеченського спецназу, пише Meduza.

«Центр сил спеціального призначення під Центароєм. У Чечні саме тут проходили підготовку бійці, які зараз діють в Сирії в тилу у «ІД». Прийшов час розповісти про тих, хто забезпечує успіх російської авіації на землі ціною власного життя», – йдеться в сюжеті-анонсі програми «Спеціальний кореспондент».

Рамзан Кадиров, голос якого звучить за кадром повідомляє, що вдалося створити розгалужену агентурну мережу безпосередньо в самій «Ісламській державі».

«Туди були направлені кращі бійці республіки. Вони збирають інформацію про структуру, чисельність терористів, визначають цілі для бомбардувань і фіксують їх результат», – йдеться в сюжеті.

У свою чергу, прес-секретар президента РФ Дмітрій Пєсков відмовився коментувати цю інформацію та порадив звернутися з цього приводу до силових відомств.

Тим часом президент Турецької Республіки Реджеп Тайїп Ердоґан вкотре розкритикував дії Росії в Сирії, назвавши росіян окупантами.

«Що ви робите в Сирії? Ви, по суті, окупанти», – сказав він, звертаючись до Путіна.

Він додав, що його країна не приєдналася до коаліції на чолі з США під час операції в Іраку 2003 року, й у випадку із Сирією Анкара не хоче припуститися тієї самої помилки.

«Ми не хочемо зробити в Сирії ту ж помилку, що й у Іраку», – наголосив Ердоґан.

За словами президента Туреччини, турецька армія готова до будь-якого розвитку подій у Сирії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ