Українці мають високі шанси отримати довгостроковий чеський шенген
Українці мають високі шанси отримати довгостроковий чеський шенген

Українці мають змогу отримати довгострокову шенгенську візу, наприклад, звернувшись до Консульського відділу Чехії, де  днями нагадали, що готові видавати громадянам України п’ятирічні візи. При цьому пояснили процедуру її отримання, пише nv.ua.

За словами завідувача Консульським відділом республіки Павло Пешек, українці можуть подати прохання на отримання багаторазової шенгенської візи строком на один рік, якщо у людини є копії попередніх використаних віз (достатньо однієї одноразової короткострокової візи, виданої будь-якою шенгенської країною). Далі використана багаторазова віза на один рік дає можливість українцям подати заяву на візу строком на 2 роки, а строк наступної візи вже може становити 5 років. При цьому Пешек, наголошує, що візи на один рік зараз отримують 90% громадян України, котрі звертаються із проханням про відкриття Шенгену.

Зазначимо, що подібну політику щодо України проводить також сусідня Словаччина. Так, її консульства в Києві та Ужгороді набагато частіше, ніж, наприклад, польські, видають п’ятирічні візи громадянам України з позитивною візовою історією.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ