Україна -Чехія
Чехія планує спростити працевлаштування українців

Чехія потребує активної та регульованої міграційної політики. Про це заявив Прем’єр-міністр Чеської Республіки Богуслав Соботка, передає Радіо Свобода.

На думку Соботки, до Чехії потрібно запрошувати іноземних фахівців, насамперед із близьких і споріднених культурній традиції чехів країн. Однак, як зазначив глава чеського уряду, система надання довгострокових віз з метою працевлаштування, зокрема, громадянам України, в Чехії працює погано. «Найреальнішим бар’єром є сьогодні функціювання візової системи з Україною, яка по суті є цілковито недієздатною. Уряд вже незабаром розгляне проект закону, який дозволить роботодавцям, які шукають робочу силу в Україні, заявити про свої потреби, щоби таким чином зрушити систему з місця», – наголосив чеський прем’єр.

Зазначимо, що чеська економіка наразі належить до найбільш успішних в Європейському союзі, однак її гальмом у майбутньому може стати нестача кваліфікованої робочої сили. Розв’язати проблему мають удосконалення технічної освіти, спрощення працевлаштування кваліфікованих іноземних працівників, зокрема, й з України, а також розвиток інфраструктури.

Як повідомляв Інформаційний Акцент,

Читайте: Польща прикривається біженцями з Донбасу, а насправді приймає лише ґастарбайтерів

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ