Путін
Росія анексувала український Крим у березні 2014 року

Діти однієї з челябінських шкіл поставили виставу, в якій запропонували повернути Росії Аляску, передає російський телеканал «Дождь».

Діти розігрують сценку, яка починається з розповіді сенсея про країну, яка межує з Японією і «в якій є все, але немає нічого». Він розповідає, що в цій країні живуть люди, які купаються в -30, їдять суші з хлібом і носять сандалі зі шкарпетками за температури повітря +40.

Також сенсей говорить, що ця країна навіть після поразки у російсько-японській війні все одно зуміла забрати собі Курильські острови. Після цього його учні підхоплюються і кричать, що потрібно повернути Курили.

«А хто вам їх віддасть-то?» – з таким твердженням на сцені з’являється хлопчик в масці президента Росії Владіміра Путіна.

Наслідуючи президента, хлопчик заявляє, що «нам чужого не треба» і говорить, що після того, як країна «забрала» Крим, на черзі тепер – Аляска.

«А про Курили щоб я більше не чув!» – підсумовує він.

Читайте: «Кримнаш»: 80% росіян підтримують анексію українського півострова

Як відомо, 18 березня 2014 року Президент РФ Владімір Путін підписав закон про прийняття Криму і Севастополя до складу Російської Федерації. Напередодні в Криму відбувся «референдум» про статус Криму, після чого у Верховній Раді АРК ухвалили постанову «Про незалежність Криму». 14 вересня в анексованому Криму пройшли «вибори» за російським законодавством.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ