У Челябінську знову розфарбували бюст Леніна в синьо-жовті кольори
У Челябінську знову розфарбували бюст Леніна в синьо-жовті кольори

У центрі російського міста Челябінськ у ніч на вівторок, 8 вересня, бюст Леніна знову розфарбували в кольори українського прапора. Про це повідомляє місцеве видання Chelyabinsk.ru. Монумент закрили тканиною представники правоохоронних органів, прес-служба міського управління МВС не коментує інцидент.

За інформацією видання, на місці працює слідчо-оперативна група. Встановлено, що інцидент стався вночі, повідомлення про подію надійшло в чергову частину поліції рано вранці. Цього разу розфарбовали у синьо-жовті кольори не весь бюст, а лише голову вождя пролетаріату.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, вночі 6 квітня в центрі російського міста Челябінськ невідомі розфарбували бюст Леніна в кольори українського прапора. Тоді Ілліча заховали від людей, накривши пам’ятник поліетиленом.

Нагадаємо, в Україні триває «ленінопад». В Україні пам’ятники лідеру міжнародного комуністичного руху почали зносити восени 2014 року. Загалом, за рік демонтували 504 пам’ятники творцю тоталітарної системи СРСР. За підрахунками Українського інституту національної пам’яті, на сьогодні в Україні залишається ще понад 1700 пам’ятників більшовицькому боввану.

Читайте: Декомунізація: у Запоріжжі вождь пролетаріату «вдягнув» форму збірної України

Інформаційний Акцент

  • Алекс

    уже давно надо было этих плешивых сифилитиков в переплавку пустить

  • футурист

    я себя под Лениным чищу чтобы плыть в революцию дальше,таких как автор пидаросов тыща и статья их помойка с фальши.