Черчилль
Вінстон Черчилль

Компанія «Netflix» запускає новий проект – серіал про королівську сім’ю у післявоєнній Британії «Корона». Головними дійовими особами багатосерійного фільму, що вийде на телеекрани вже  2016 року, стануть Вінстон Черчилль і Королева Єлизавета II.

Як повідомляє Cultprostir, над фільмом працюватимуть сценарист Пітер Морґан і продюсер Енді Гаррі, що брали участь у створенні знаменитої «Королеви» Стівена Фрірза. Режисером серіалу буде Стівен Долдрі, автор «Читця», «Годин» і «Біллі Елліота». «У житті будь-якого британця королівська сім’я займає особливе місце. Для мене буде справжнім режисерським викликом зняти історію так, щоби залишитися делікатним по відношенню до своїх героїв, і в той же час зняти фільм із цікавим, захопливим сюжетом. Справа не в бажанні всім сподобатися, а в прагненні зробити твір на основі реальних подій, що вразить глядача», – поділився Стівен Долдрі.

Уже відомо, що роль Єлизавети II виконає актриса Клер Фой, яку глядачі пам’ятають з робіт «Рожева вода» і «Час відьом». Її чоловіка, Філіпа Маунтбеттена, герцога Едінбурґского, зіграє Метт Сміт, відомий за фільмами «Доктор Хто» та «Термінатор: Генезис». Роль сера Вінстона Черчилля дісталася Джону Літґоу, що грав у «Інтерстелларі» і «Повстанні планети мавп».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ