забруднення повітря
Забруднення повітря в Києві перевищує норму у 4-6 разів

У Києві зафіксовано перевищення в 4-6 разів забруднюючих речовин у повітрі. Про це повідомляє сайт Головного управління санепідслужби столиці.

Найбільш забрудненими місцями є Бессарабська площа, вулиця Довженка та Облонський проспект, Московська площа, бульвар Лесі Українки та вулиця Попудренка. «Спекотний характер погоди зберігає умови для подальшого накопичення шкідливих домішок у приземному шарі повітря», – зазначають в СЕС.

У ДержНС, у свою чергу, запевняють, що перевищення гранично допустимих концентрацій не пов’язане з горінням торфу на території Київської області й пожежею у Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення. «Такі показники фіксуються у зв’язку із величезною кількістю автомобільного транспорту у Києві та аномальною спекою і є нормою для цієї пори року», – пояснили у ДержНС. Як відомо, діоксид азоту дуже отруйний при вдиханні. Найбільшими джерелами діоксиду азоту є двигуни внутрішнього згоряння.

Тим часом станом на 08:00 14 серпня рятувальники продовжують ліквідовувати пожежу між селами Ковшилівка та Буда Варовичі у Зоні відчуження.»Роботи з гасіння пожежі проводяться у цілодобовому режимі, ситуація контрольована», – повідомляють рятувальники. До ліквідації пожежі залучено 139 осіб та 30 одиниць техніки, зокрема і вертоліт Мі-8 з водозливним пристроєм та вертоліт Єврокоптер для повітряної розвідки. Гасіння займання триває вже сьому добу.

Як відомо, пожежа на території комплексу лісового господарства «Чорнобильська пуща» виникла 8 серпня. За останній час у Зоні відчуження сталося кілька пожеж.  ДержНС вважає причиною лісової пожежі в Чорнобильській зоні, яка сталася 29 червня і поширилася на площу близько 130 га, підпал.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ