вода
Керівництво міста вживає всі необхідні заходи для відновлення подачі гарячого водопостачання маріупольцям

Попри досягнуті домовленості з керівництвом Маріуполя, ПАТ «Маріупольгаз» позбавило жителів півмільйонного приморського міста гарячої води. Про це 29 червня повідомили в Маріупольській міській раді.

«Частина будинків у Маріуполі залишилася без гарячої води. «Маріупольгаз» відключив 5 котелень, незважаючи на домовленості», – йдеться в повідомленні.

У міськраді пояснили, що 1 червня «Маріупольгаз» направив повідомлення про відключення ККП «Маріупольтепломережа» від природного газу у зв’язку з відсутністю виділених номінацій (лімітів) природного газу і попросив у терміновому порядку вирішити це питання з постачальником блакитного палива.

Під час робочого візиту наприкінці червня в Київ заступника міського голови Михайла Когута і директора ККП «Маріупольтепломережа» Геннадія Бабека були досягнуті домовленості з керівництвом НАК «Нафтогаз України» щодо квот на природний газ на червень і липень 2016 року для ККП «Маріупольтепломережа».

«29 червня ПАТ «Маріупольгаз» без узгодження в односторонньому порядку припинив подачу газу на маріупольські котельні, мотивуючи свої дії наявною заборгованістю за транспортування природного газу за попередній період», – повідомили в міськраді.

«Керівництво міста вживає всі необхідні заходи для відновлення подачі гарячого водопостачання маріупольцям», – запевняють чиновники.

Раніше через нові тарифи повністю відімкнули від гарячої води Рівне.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ