izabel-dyumon
Важко просити про довіру інвесторів в той час, коли державні діячі високого рівня демонструють таку недовіру, вважає Дюмон

Зважаючи на статки українських можновладців, задекларовані суми готівкою, Україні важко буде розраховувати на інвестиції. Таку думку висловила посол Франції в Україні Ізабель Дюмон, передає Інтерфакс-Україна.

«Але треба також сказати про враження – скажімо так, досить дивне – яке справила на Європу кількість майна і коштів, задекларованих у рамках цієї системи (е-декларування, – ред.). Зокрема, величезна кількість готівкових грошей, яку зберігають у себе приватні особи. Створюється враження, що деякі політики і держслужбовці не довіряють своїй власній країні», – сказала вона.

«Важко просити про довіру інвесторів в той час, коли державні діячі високого рівня демонструють таку недовіру», – підкреслила Дюмон.

Посол Франції висловила переконання, що інститути, які відповідають за боротьбу з корупцією в Україні, повинні мати можливість розслідувати кожен сумнівний факт в е-деклараціях.

Вона також заявила, що вражена самим фактом того, що систему е-декларацій вдалося впровадити.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ