Павло Зібров
Кліп із Зібровим менш ніж за добу набрав близько 100 тисяч переглядів

Павло Зібров дотанцювався на залізничних коліях. Співака хочуть позбавити звання народного артиста України. Відповідну електронну петицію зареєстрували на сайті президента.

«За творчу діяльність, а саме виконання пісні та участь у зйомках відеокліпу «Польська Залізниця Лова-Лова», яка принижує почесне звання «народний артист України», завдала шкоди іміджу України та дружнім відносинам між державами Україна та Польща, вимагаємо позбавити Зіброва Павла Миколайовича звання «народний артиста України», – йдеться у петиції.

Наразі вона зібрала небагато підписів. Однак збір голосів триватиме ще 91 день.

Як відомо, у Мережу виклали відео на нову пісню «Польська Залізниця Лова-Лова» українського співака Павла Зіброва, яку той виконав разом із молодим гуртом «Плюшевий Бруклін».

У тексті пісні йдеться про те, що Павло Зібров міг би очолити польську залізницю. Таким чином співак відреагував на обрання керівником «Укрзалізниці» Войцеха Бальчуна. Раніше той очолював польську залізничну компанію PKP Cargo, а також відомий як учасник рок-гурту Chemia.

Кліп із Зібровим оприлюднили 27 квітня. Менш ніж за добу він набрав приблизно 100 тисяч переглядів.

Тим часом «Укрзалізниця» засудила Зіброва через зйомки кліпу та закликала його не подавати поганий приклад ходінням по залізничних коліях.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ