торгівля людьми
Україна робить недостатньо для того, щоби подолати проблему торгівлі людьми, вважають в ОБСЄ

В Україні зросла кількість жертв торгівлі людьми. Про це повідомив спеціальний посланник і координатор ОБСЄ з питань протидії торгівлі людьми Мадіна Ярбуссінова, передають Українські Новини.

«Україна залишається країною походження, транзиту і країною тих, хто потрапляє в руки торговців людьми. Криза (конфлікт на Донбасі) в Україні тільки збільшила кількість людей, які перебувають в групі ризику і потрапляють до мереж торговців людьми. За останні 2 роки збільшилася кількість людей, які є жертвами торгівлі людьми», – сказала вона.

Органи Міністерства внутрішніх справ і поліція виявляють організаторів торгівлі людьми, але в цілому заходів для подолання проблеми – недостатньо: «В ОБСЄ з моменту конфлікту на Донбасі вирішили надати цьому значення, щоби попередити зростання людей, які можуть бути жертвами торгівлі людьми».

За її словами, з ініціативи ОБСЄ проводилися і проводяться тренінги для того, щоби не потрапити в тенета торгівців людьми. Ярбуссінова підкреслила, що Україна й надалі залишатиметься в центрі уваги ОБСЄ в цьому питанні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ