Єгор Крід
Єгор Крід мав виступити 26 березня на сцені концертного залу Stereo Plaza

Російського співака Єгора Кріда (справжнє ім’я Єгор Булаткін) не пустили до України. Про це написав сам музикант у своєму Instagram.

Булаткін розповів, що полетів до Києва з пересадкою в Мінську одразу після двох концертів в Санкт-Петербурзі.

«І ось, коли ми з командою долетіли до вас, мене без пояснення причин не пустили на територію України. Моя команда, з якою ми робимо музику, – вся з України, з Києва. Вони багато розповідали мені про місто, про людей, я мріяв його подивитися», – повідомив Крід.

Як припускають українські ЗМІ, причиною відмови у в’їзді могло стати те, що співак почав продавати квитки на свої концерти в Криму, які мають відбутися 22 квітня і 1 травня. Торік він уже виступав на концертних майданчиках окупованого півострова.

В українській столиці Єгор Крід мав виступити 26 березня на сцені концертного залу Stereo Plaza. Захід перенесено на 2 травня.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, березні цього року в Україну не зміг потрапити соліст російської групи «Ундервуд» Максим Кучеренко, а також Алєксєй Долматов, відомий під псевдонімом Гуф. У лютому в країну не пустили білоруського співака Макса Коржа, а в листопаді в’їзд заборонили лідеру американської реп-рок-групи «Limp Bizkit» Фред Дерсту.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ