Протягом наступних чотирьох років в РФ діятимуть негативні для економіки фактори
Протягом наступних чотирьох років в РФ діятимуть негативні для економіки фактори

Мінекономрозвитку РФ визначилося з базовими передумовами для прогнозу соціально-економічного розвитку Росії на 2016 і 2017-2019 роки, пише газета «Ведомости».

За попередніми даними міністерства, в цей період продовжать діяти негативні для економіки чинники. Ціна нафти всі чотири роки залишиться дешевшою за 50 доларів. У базовому варіанті її середня ціна в 2016-му – 35 доларів, у наступні три роки – 40, 45 і 45 доларів за барель відповідно.

Величина індексації зарплат вчителів, лікарів, викладачів та інших категорій бюджетників, яким за указом президента РФ прискорено підвищували зарплати, залежатиме від ситуації на ринку праці.

Міністерство виходить з того, що їхні номінальні зарплати не знижуватимуться. Індексація зарплат інших бюджетників, включаючи держслужбовців, заморозять до кінця 2019 року при щорічному скороченні їхньої чисельності на 5 відсотків. Також заморожується і накопичувальна частина пенсії.

Видатки на охорону здоров’я, освіту, культуру сподіваються підтримувати у зв’язку з ВВП на сформованому рівні, передбачає Мінекономрозвитку РФ. Це означає, що в реальному вираженні вони знижуватимуться.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ