мігранти
У Великій Британії кількість мігрантів наблизилася до історичного максимуму

Міграція до Великої Британії за минулий рік упритул наблизилася до історичного максимуму. Про це йдеться в останньому звіті влади, випущеному напередодні референдуму про вихід з ЄС, передає ZIK.

Історичний рекорд припливу мігрантів в країну – 336 тис осіб за рік – був зафіксований в червні минулого року. Відтоді в країну в’їхали 333 тис. шукачів кращої долі.

Питання про міграцію та права мігрантів – одна з проблем, що стоять в центрі дебатів про вихід Британії з Європейського Союзу.

Уряд острівної держави пропонує заборонити мігрантам з Євросоюзу отримувати певні види допомоги протягом перших чотирьох років перебування в країні. Однак Європейська Комісія вже назвала цю пропозицію дуже проблематичною.

У Брюсселі зараз обговорюють можливість надати британському уряду права застосовувати так зване екстрене гальмо і в особливих випадках обмежувати доступ мігрантів до соціальних послуг протягом чотирьох років.

Інші важливі для референдуму питання – подальша інтеграція Британії з континентальною Європою, наприклад у фінансовій царині.

Читайте: Більшість британців готові залишитися в ЄС – опитування

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в червні 2016 року має відбутися референдум про вихід Британії зі складу ЄС попри лютневі домовленості президента Єврокомісії Жана-Клода Юнкера та Прем’єр-міністра Британії Девіда Кемерона нарешті щодо подальшого перебування острівної держави у складі Євросоюзу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ