тітушки
Люди у камуфляжі зі спецзасобами прибули 21 квітня до КМДА на автобусах «Київпастрансу»

У Кличка знайшли винуватого за напад «тітушків» на столичну мерію та побиття ними депутатів Київради 21 квітня. Через цю подію звільнили начальника охорони будівлі Київської адміністрації. Про це на початку засідання Київради 26 травня заявив мер Києва Віталій Кличко, передає Українська правда.

«Ми звернулись до столичного управління поліції з тим, щоб була проведена перевірка дій правоохоронців, охорони будівлі Київради 21 квітня. Виключно з цієї перевірки дана оцінка про неналежне виконання обов’язків начальником охорони будівлі Київради та звільнення його з посади», – сказав Кличко.

Крім того, мер додав, що розпочалася перевірка у КМДА щодо дій працівників під час подій 21 квітня.

«Керівником, відповідальним за цю перевірку назначена заступник голови КМДА Ганна Старостенко. Третє, оскільки до цієї комісії, яка проводить перевірку, входять працівники апарату КМДА, ухвалено рішення відсторонити на час перевірки з посади керівника апарату КМДА Володимира Бондаренка з тим, аби забезпечити неупередженість роботи комісії», – додав Кличко.

Також мер запропонував кожного місяця запрошувати на засідання Київради керівника поліції Києва, щоби він звітував про події, що відбуваються у місті, та представника прокуратури зі звітом про розслідування справ, порушених щодо випадків корупції у Києві.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 12 травня депутатська фракція партії «Свобода» заблокувала президію в сесійній залі з вимогою покарати винних у побитті депутатів під час пленарного засідання, яке відбулося 21 квітня 2016 року.

Того дня невідомі особи у зеленій формі без жодних розпізнавальних знаків, озброєні спецзасобами, захопили перший поверх Київської міськради та вчинили напад на депутатів від Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ