1
Житель Львівської області влаштував стрілянину в селі Петриків

Чоловік, який повернувся із зони АТО, влаштував стрілянину, а потім підірвав гранату. Надзвичайна подія сталася в селі Петриків Тернопільської області, повідомляє прес-служба управління Нацполіції на Тернопільщині.

Внаслідок підриву гранати загинув сам нападник і 81-річний чоловік. Повідомляється, що таким чином чоловік відреагував на появу у його колишньої дівчини нового співмешканця.

«Чоловік зі Львівської області, служив раніше в АТО. Жителька села Петриків Тернопільського району раніше була його співмешканкою, вони разом жили на Львівщині. Після якогось інциденту, за її словами, виникло непорозуміння. Вона покинула його, повернулася назад до своїх батьків у село на Тернопільщину. Тут уже жила з іншим чоловіком, у шлюбі вони не перебували. Той же, вернувшись із зони АТО, вирішив повернути собі  колишню кохану. Приїхав у Тернопільську область ще вчора, просив її повернутися. Вони, мабуть, не зрозуміли одне одного, і сьогодні зранку виник цей конфлікт», – прокоментував представник Нацполіції на Тернопільщині Сергій Крета.

234Колишній військовий двома пострілами поранив співмешканця своєї колишньої дівчини і взяв у заручники її дідуся.

«На місце події прибули поліцейські, оскільки була інформація, що є заручник, треба було його визволяти. Коли ця операція готувалася, пролунав вибух у підсобному приміщенні, так званій літній кухні в цьому господарстві. Коли зайшли туди поліцейські, виявили два трупи. Цього нападника і дідуся», – повідомив Крета.

Зараз з’ясовується джерело походження зброї у нападника. На місці події працює слідчо-оперативна група.

Поранений перебуває в реанімації. За попередньою інформацією лікарів, він у тяжкому стані. Одна куля влучила йому в плече, а друга – пробила груди.

До слова, за оцінками психологів, кожен третій солдат після АТО потребує психологічної допомоги.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ