електрика
Окупований Крим може залишитися без світла

Окупований Крим і Севастополь через гостродефіцитний баланс потужності в ОЕС України з 4 серпня можуть залишитися без електропостачання. Про це повідомляється на сайті «Севастопольенерго».

«Згідно з оперативним розпорядженням «Укренерго» на адресу «Крименерго», з причини гострого дефіциту потужності в ОЕС України через аварійне відключення блоків №1,4 на Вуглегірської ТЕС графік перетоку потужності з ОЕС України в Крим знизити до «0» мВт з 7.00 4 серпня 2015 року», – повідомляє прес-служба.

Як наголошується, в разі невиконання нульового перетоку із 8.00 4 серпня будуть відключені ВЛ-220-330 кВ перетину ОЕС Україна-Крим, відповідно до «Тимчасового рішення про обмеження Кримського півострова». «У цьому випадку електропостачання Криму й Севастополя здійснюватиметься лише від власних джерел генерації», – йдеться в повідомленні. «У Севастополі створено штаб з НС для своєчасного врегулювання даної ситуації», – заявили в прес-службі.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, що через пошкодження відхідних ліній електропередач у результаті артилерійських обстрілів Вуглегірська ТЕС зупинила свою роботу, проте вже з 1 серпня відновила виробництво електроенергії. Також велика частина Луганської області залишилася без електропостачання через обстріл бойовиками ТЕС у місті Щастя.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ