Іван Федорко
Федорко за кермом Audi Q7 в`їхав в авто журналіста Максима Левіна

Директора з вантажних перевезень і логістики «Укрзалізниці» Івана Федорка звільнили з посади через ДТП з його участю, яке сталося 3 липня в Київській області. Про це йдеться у повідомлені прес-служби компанії.

Як відомо, Федорко в стані алкогольного сп’яніння за кермом Audi Q7 зіткнувся з автомобілем фотокореспондента Максима Левіна. Внаслідок ДТП постраждали дружина і дитина журналіста, які перебували в машині.

«Станом на 16:00 4 липня 2016 року наказом ПАТ «Укрзалізниця» про припинення трудового договору (контракту) звільнений з посади директор з вантажних перевезень і логістики Іван Федорко. Під наказом свої підписи поставили голова правління й чотири члена правління ПАТ «Укрзалізниця», – йдеться в повідомленні.

Також «Укрзалізниця» висловила співчуття постраждалим у ДТП і висловила надію на об`єктивне розслідування даного інциденту правоохоронними органами.

Нагадаємо, вранці 4 липня народний депутат фракції «Народний фронт», радник голови МВС Антон Геращенко на своїй сторінці в мережі Facebook написав, що на дорозі у напрямку Боярки Київської області в машину відомого журналіста Максима Левіна, в якій він їхав разом з дружиною і двома малолітніми дітьми, в`їхав п`яний водій Audi Q7, внаслідок чого дружину журналіста і одного з його малолітніх синів доставили до лікарні з численними травмами.

П`яним водієм виявився начальник відділу вантажних перевезень «Укрзалізниці» Іван Федорко, за фактом ДТП розпочато кримінальне провадження.

Геращенко також звернувся до міністра інфраструктури Володимира Омеляна і керівника «Укрзалізниці» Войцеха Бальчуна з вимогою негайно звільнити із займаної посади Івана Федорка за дії, що перешкоджають слідству, а також провести службову перевірку результатів його роботи на своїй посаді.

Міністр інфраструктури доручив голові правління публічної акціонерної компанії «Укрзалізниця» Войцеху Бальчуну звільнити Федорка від займаної посади. Потім «Укрзалізниця» ухвалила рішення відсторонити від роботи Федорка на період з`ясування обставин ДТП.

За даними ЗМІ, в даний час Федорко перебуває в лікарні «Укрзалізниці» після ДТП і втечі від лікарів, які намагалися зробити тест на вміст алкоголю в його крові.

11
Фото з місця ДТП

22

33

44

БЕЗ КОМЕНТАРІВ