Вадим Карасьов
Політолог Вадим Карасьов ставить під сумнів обрання прем’єр-міністром Володимира Гройсмана 

Формування нового уряду на чолі зі головою Верховної Ради Володимиром Гройсманом – під загорозою. Негативно вплинути на й без того нестабільну політичну ситуацію в Україні може оприлюднена інформація про активи Петра Порошенка в офшорах. Таку думку висловив політолог Вадим Карасьов, передає УНН.

Також експерт вважає, що дані про махінації українського президента можуть визначити результати референдуму щодо асоціації Україна-ЄС у Нідерландах.

«Цей скандал напередодні референдуму в Нідерландах може остаточно надати перевагу противникам асоціації з Україною», – розповів Карасьов.

«Надання кредитів Україні залежить від нового уряду. Інша справа, що цей скандал послабитиьпозиції прихильників Порошенка при формуванні уряду. Це може зірвати формування уряду Гройсмана, і залишиться Арсеній Яценюк (в кріслі прем’єр-міністра, – ред.). Навряд чи є загроза ненадання кредітів від МВФ. Але, що зірветься формування уряду Гройсмана, це можливо», – підсумував експерт.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у результаті витоку витоку 11 мільйонів документів з бази даних четвертої за величиною в світі офшорної юридичної фірми Fonseka, стало відомо, як відомі й впливові люди використовують офшори для того, щоби сховати своє багатство.

У документах містяться дані про секретні офшорні компанії, пов’язані з сім’ями і сподвижниками президента РФ Владіміра Путіна, Хосні Мубарака в Єгипті, Муаммара Каддафі в Лівії та Башара Асада у Сирії. Фігурує в розслідуванні й ім’я українського президента Петра Порошенка.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ