газ
у минулому опалювальному сезоні субсидії отримували 5,5 млн. домогосподарств.

Після підвищення тарифів на газ та послуги з теплопостачання кількість заявників на отримання субсидій може зрости на 50%. У цьому випадку 35 млрд. грн, виділених цьогоріч, не вистачить. Про це сказав директор департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталій Музиченко, повідомляє Укрінформ.

«35 млрд. грн. на виплату субсидій може не вистачити. Якщо не зростають доходи населення, то таке населення не зможе оплачувати житлово-комунальні послуги. Прямої залежності немає, але кількість субсидіантів після підняття ціни на газ може зрости на 50%», – сказав він.

Він нагадав, що у минулому опалювальному сезоні субсидії отримували 5,5 млн. домогосподарств.

«За результатами опалювального періоду можемо констатувати, що була організована досить налагоджена робота щодо призначення житлових субсидій. Субсидії отримували майже 36% споживачів», – сказав Музиченко.

Він наголосив, що для тих, хто вже раніше подавав заявку, субсидії мають бути перепризначені в автоматичному режимі, без звернень громадян.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 27 квітня Кабінет міністрів України ухвалив рішення щодо єдиної ціни на блакитне паливо. Як повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, йдеться про встановлення ціни 6879 грн за тис. кубометрів.

Оскільки ціна на газ становить 76% у структурі тарифів на теплопостачання, з нового опалювального сезону ціна на опалення зросте вдвічі.

Водночас у «Батьківщині» Юлії Тимошенко кажуть, що прем’єр-міністр Володимир Гройсман збрехав щодо цін на газ для України за контрактом з російським монополістом «Газпром».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ