смузі
Майже всі хворі пили смузі з полуницею в мережі Tropical Smoothie Cafe

У США 55 осіб у шести штатах захворіли на гепатит А після того, як випили смузі із замороженою полуницею з Єгипту, повідомляє CNN із посиланням на Центр з контролю і профілактики захворювань.

44 випадки захворювання виявили в штаті Вірджинія, чотири – в Меріленді, чотири – в Західній Вірджинії, по одному випадку в штатах Північна Кароліна, Орегон і Вісконсин.

Раніше зафіксували 18 випадків захворювання. Таким чином, загальна кількість постраждалих сягає 73 осіб.

За інформацією CDC, майже всі хворі пили напій у мережі Tropical Smoothie Cafe у штатах Вірджинія, Меріленд, Західна Вірджинія, Північна Кароліна, Орегон і Вісконсин. Перші постраждалі з’явилися ще в травні, проте медики довго не могли визначити джерело інфекції.

Кав’ярня вже змінила постачальника фруктів, однак очікується, що число тих, хто заразився, зросте, адже у захворювання тривалий інкубаційний період і його симптоми проявляються не одразу.

Довідка. Гепатит A – гостре інфекційне захворювання печінки, викликане вірусом гепатиту A. Вірус в основному передається через заражену їжу та воду. Він не має хронічної стадії розвитку і не викликає постійних пошкоджень печінки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ