ІноЗМІ жорстко розкритикувало політику Путіна
Автори матеріалу жорстко розкритикували політику Путіна

Авторитетна американська The New York Times надрукувала матеріал про те, що політика Президента РФ Владіміра Путіна щодо України і Сирії ставить Росію поза законом.

«Путін стрімко перетворює Росію на державу-вигнанця. В якості одного з п’яти постійних членів Ради безпеки ООН його країна поділяє особливу відповідальність за дотримання норм міжнародного права, проте його поведінка в Україні та Сирії порушує не тільки правила, покликані сприяти миру і вирішувати конфлікти, а й виходить за рамки загальнолюдської порядності», – наголошено у статті.

Також ідеться про те, що після оприлюднення висновку слідчої групи під керівництвом Нідерландів, відповідно до якого система «Бук», за допомогою якої було збито літак Malaysia Airlines в липні 2014 року, потрапила на Донбас із Росії, деякі країни Заходу звинуватили Кремль у військовому злочині.

Автори закликають світову спільноту замислитися про нові санкції щодо Росії: «Путін, безсумнівно, чинитиме опір цьому, використовуючи своє право вето в Радбезі ООН, але як би він не реагував, США повинні підтримати зусилля України, яка домагається притягнення до відповідальності винних».

Путін уявляє себе людиною, на яку покладена місія відродження величі Росії. За їх словами, Росія могла би стати великою силою, що діє в ім’я добра, але його безвідповідальна поведінка наводить на думку, що він зовсім не збирається бути конструктивним партнером.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ