Міхаіл Новицький
Новіцкій відомий своєю опозиційною громадянською позицією до нинішньої російської влади

У Мережі опубліковали відео із сатиричною піснею про президента Росії Владіміра Путіна «Путін, hello», через яку в Ленінградській області РФ заборонили рок-фестиваль «Ш. И. Л. О.». Про це повідомляє «Собеседник».

«У тому, що деяким громадянам Росії в одне місце регулярно встромляється шило, новини загалом жодної. Але заборонений через цих громадян рок-фестиваль «Ш. И. Л. О.» все-таки шкода», – пише в блозі оглядач видання Константін Баканов.

«Почувши сатиричну пісню про Путіна, в Ленінградській області вирішили настрочити місцевій владі анонімку: мовляв, у фестивалі бере участь якийсь Міхаіл Ноговицький, який ображає Путіна В.В., виступає на підтримку нинішньої влади в Україні та вважає Росію агресором. У Ноговицького насправді прізвище Новицький. Завдяки анонімщиці та місцевій владі, яка злякалася її писанини, його пісню «Путін, hello» слухають тепер всі, хто дізнався про цю новину», – продовжує журналіст.

«Концерти Міхаіла Новицького вже не раз забороняли (після того, як він з цією піснею виступив на мітингу опозиції на Марсовому полі). Питання, однак, не в тому, з яких мотивів забороняють. Питання в тому, що в країні діє налагоджена система, коли в страху тримають не лише тих, хто насмілюється зазіхнути на «святе», але й тих, хто надає їм майданчики. Настукали куди слід, подзвонили звідки слід – і включили репродуктор з піснею про те, де так вільно дихає людина. Сьогодні багато хто забув, що таке «совок». Особисто для мене «совок» саме це», – резюмує журналіст.

Довідка: Міхаіл Новіцкій – російський актор із Санкт-Петербурга, музикант, лідер групи «СП Бабай», лідер екологічного руху «Зелена Хвиля», відомий через опозиційну громадянську позицію до нинішньої російської влади.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ