Радио Вести
Інтерв’ю на «Радио Вести» в Миколи Азарова брав Валерій Калниш

Через інтерв’ю з колишнім прем’єром України Миколою Азаровим на київську редакцію «Радио Вести» чекає позапланова перевірка Нацради з питань телерадіомовлення, повідомляє Детектор медіа.

У висловлюваннях екс-голови уряду Нацрада вбачає ознаки сепаратизму, посягання на територіальну цілісність України та розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Зокрема, представників відомства насторожили такі слова Азарова: «Я вважаю, що це (АТО, – ред.) каральна операція проти населення Донбасу, який не визнав збройний переворот у столиці України, в Києві. Точно так само населення Криму не визнало переворот. І якби не було перевороту, то не було би подій на Донбасі, і не було би відокремлення Криму. Це абсолютно очевидно».

На думку Нацради, трансляцією вказаного інтерв’ю «Радио Вести» порушило низку законодавчих актів, зокрема й через те, що «у висловлюваннях (…) наводиться сумнівна інформація суб’єктивного характеру, що спотворює дійсність, створює у глядачів хибну уяву про те, що насправді відбувається в Україні».

Генеральний продюсер «Радио Вести» Юлія Литвиненко наголосила, що інтерв’ю в Миколи Азарова брав Валерій Калниш і вийшла дуже гостра розмова, з якої слухач може зробити висновки про те, якою людиною є колишній прем’єр.

У свою чергу, члени Нацради заявили, що інтерв’ю не слухали і саме під час перевірки оцінять його зміст.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ