24 листопада скасовані 912 рейсів, зокрема, 82 – міжконтинентальних.
24 листопада скасовані 912 рейсів, зокрема, 82 – міжконтинентальних

Пілоти авіакомпанії Lufthansa планують продовжити страйк 25 листопада. Причому у п’ятницю припиниться обслуговування рейсів на короткі відстані з вильотом із території Німеччини. Про це повідомили у профспілці пілотів Cockpit, пише DW.

23 листопада Lufthansa скасувала 876 рейсів, на 24 листопада скасовані 912 рейсів, зокрема, 82 – міжконтинентальних.

За оцінками дирекції авіакомпанії, за два дні від страйку постраждають близько 215 тисяч пасажирів.

Своєю чергою, профспілка пілотів покладає відповідальність за ситуацію, що склалася, на дирекцію, яка «не демонструє жодної готовності до компромісу і не представила жодної пропозиції, що заслуговує на розгляд».

У Києві Міжнародний аеропорт «Бориспіль» повідомляє про нестабільність роботи більшості рейсів авіакомпанії Lufthansa. Пасажирів закликають слідкувати за змінами розкладу рейсів на табло аеропорту.

Як відомо, пілоти німецької авіакомпанії вимагають підвищення заробітної плати. Нинішній страйк став 14-м за останні два роки. Згідно з вимогою профспілки пілотів Cockpit, оскільки заробітна плата пілотів не підвищувалася протягом п’яти років, керівництво повинно проіндексувати її в середньому за кожен рік на 3,66%. У 2015 році Lufthansa отримала рекордний прибуток, і в поточному році очікуються схожі результати. При цьому, на відміну від льотного складу, зарплати членів правління і наглядової ради компанії збільшувалися до 30%.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ