lufthansa-stray-k
Страйк німецької авіакомпанії Lufthansa триватиме 23 і 24 листопада

23 листопада через страйк пілотів німецької авіакомпанії Lufthansa в українському «Борисполі» скасували вісім рейсів. Про це повідомляє прес-служба летовища на сторінці в Facebook.

Зокрема, скасовані по два рейси у Франкфурт та Мюнхен. Також скасовані по два рейси з Франкфурта та Мюнхена. На сайті аеропорту Львова немає інформації щодо денного рейса з Мюнхена та у Мюнхен.

Як відомо, німецька авіакомпанія Lufthansa оголосила про скасування сотень рейсів 23 і 24 листопада у зв’язку зі страйком пілотів, які вимагають підвищення заробітної плати.

У середу з трьох тисяч запланованих рейсів 876 будуть скасовані, це торкнеться близько 100 тисяч пасажирів. Однак страйки не торкнуться рейсів дочірніх авіакомпаній Lufthansa, включаючи Eurowings, Swiss, Austrian Airlines, Air Dolomiti і Brussels Airlines.

Тим часом профспілка Verdi закликала бортпровідників Eurowings також провести страйки в аеропортах Дюссельдорфа і Гамбурга.

Нинішній страйк стане 14-м за останні два роки. Згідно з вимогою профспілки пілотів Cockpit, оскільки заробітна плата пілотів не підвищувалася протягом п’яти років, керівництво повинно проіндексувати її в середньому за кожен рік на 3,66%. У 2015 році Lufthansa отримала рекордний прибуток, і в поточному році очікуються схожі результати. При цьому, на відміну від льотного складу, зарплати членів правління і наглядової ради компанії збільшувалися до 30%.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ