lufthansa
За перші два дні акції протесту авіакомпанія зазнала збитків на 20 мільйонів євро

Страйк пілотів Lufthansa триватиме і в суботу, 26 листопада. Це вже буде четвертий день поспіль. Цього разу він торкнеться всіх далекомагістральних рейсів з Німеччини. Про це пише Deutsche Welle.

Пасажири мають право перебронювати свої рейси без пред’явлення звинувачення або замовити залізничні проїзні квитки за рахунок компанії.

Член правління авіакомпанії Lufthansa Ґаррі Ґомстер повідомив, що за перші два дні страйку авіакомпанія зазнала збитків на 20 мільйонів євро.

Читайте: Через страйк пілотів Lufthansa постраждають 215 тисяч пасажирів

Як відомо, пілоти німецької авіакомпанії вимагають підвищення заробітної плати. Нинішній страйк став 14-м за останні два роки. Згідно з вимогою профспілки пілотів Cockpit, оскільки заробітна плата пілотів не підвищувалася протягом п’яти років, керівництво повинно проіндексувати її в середньому за кожен рік на 3,66%. У 2015 році Lufthansa отримала рекордний прибуток, і в поточному році очікуються схожі результати. При цьому, на відміну від льотного складу, зарплати членів правління і наглядової ради компанії збільшувалися до 30%.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ