canada-7
Повідомляють про різке зростання запитів від громадян США з приводу пошуку роботи в Канаді

Сайт державної міграційної служби Канади працює з перебоями. ЗМІ пов’язують цей факт із підрахунком голосів на президентських виборах у США, який вказує на перемогу республіканця Дональда Трампа. Про це повідомляє ВВС.

Журналісти припускають, що американські користувачі почали масово відвідувати сайт, який внаслідок цього не впорався з навантаженням.

Американські ЗМІ також повідомляють про різкий сплеск числа запитів у Google про те, як переїхати в Канаду. За даними видання Oregon Live, це сталося близько 6 вечора за місцевим часом.

Канал Fox з посиланням на кадрове агентство Monster, що надає послуги з пошуку роботи в Інтернеті, повідомляє про різке зростання запитів від американців з приводу пошуку роботи в Канаді. Причому кількість запитів почала зростати на початку цього року – на старті президентської кампанії.

Влада Канади в Твіттері вже відреагувала на зростання числа запитів з боку США. В офіційному акаунті країни з’явилося повідомлення: «У Канаді мігрантів заохочують привносити в країну свої культурні традиції та ділитися ними зі своїми співгромадянами». Багато видань розцінили це повідомлення як жарт над результатами виборів в США.

Як відомо, Трамп відомий своїми суперечливими висловлюваннями щодо проблеми міграції. Наприклад, він обіцяв побудувати стіну на кордоні з Мексикою, щоби стримати приплив нелегальних мігрантів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, мільярдер Дональд Трамп здобув 276 голосів виборників і, таким чином, фактично переміг на президентських виборах в США. Гілларі Клінтон, за даними ЗМІ, уже визнала свою поразку.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ