Корбан
Корбана повторно затримали через тиск на виборчком

Кримінальне провадження, в рамках якого затримали лідера партії «УКРОП» Геннадія Корбана одразу ж після того, як суд у Чернігові не зміг обрати йому запобіжний захід, стосується погроз членам виборчої комісії в Дніпропетровську. Нардеп Борис Філатов 3 листопада оприлюднив у своєму Facebook виписку з кримінального провадження.

«Тепер хоч знаємо, за що ще раз затримано Корбана», – написав він. Зокрема, 30 вересня близько 19.00 під час засідання виборчої комісії Дніпропетровської області на мобільний телефон голові комісії Юрієві Підлісному зателефонував чоловік, який назвався Геннадієм Корбаном, і почав погрожувати фізичною розправою. Підлісний подав заяву в міліцію 1 жовтня.

Окрім того, 30-31 жовтня Корбан, перебуваючи в приміщенні Дніпропетровської міської виборчої комісії, нібито діючи за попередньою змовою з невстановленими особами, поєднуючи свої дії з насильством і погрожуючи застосуванням насильства, перешкоджав виконанню своїх обов’язків членові виборчої комісії. Голова міськвиборчкому Валентина Панкулич поскаржилася в міліцію 2 листопада. Ці дії Корбана кваліфіковано за ч.3 ст.157 Кримінального кодексу – перешкоджання роботі виборчої комісії, вчинене за попередньою змовою, карається позбавленням волі на термін від трьох до семи років.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 3 листопада главу політради партії «УКРОП» Геннадія Корбана затримали в рамках нового кримінального провадження.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ