путін
Військова активність Росії в Сирії може призвести до поглиблення міжнародної ізоляції РФ

Військова активність Росії в Сирії, спрямована на підтримку режиму Башара Асада, може призвести до поглиблення міжнародної ізоляції РФ, яку вона вже має через свою агресію в Україні. Таке пояснення дав у вівторок, 15 вересня, речник Державного департаменту США Джон Кірбі, передає Укрінформ.

«Я думаю, що коментарі (Білого дому, – ред.) говорять самі за себе», – розпочав Кірбі. Він пояснив, що йдеться саме про тип ізоляції, яку «Росія відчуває через те, що вона зробила в Україні».

Представник Держдепартаменту США підкреслив, що міжнародне співтовариство об’єдналося проти дій Росії в Україні та продовжує мати спільну позицію в цьому питанні. Тому, за його словами, «дії (росіян, – ред.) в Сирії можуть дуже легко призвести до подальшої ізоляції для РФ».

Відповідаючи на запитання, чи має Вашингтон стурбованість щодо спроб Москви створити власну коаліцію на підтримку Асада, Кірбі зауважив, що занепокоєння викликає сама ідея посилення можливостей цього лідера. «Асад не може бути частиною міжнародної коаліції проти ІДІЛ… Він є причиною того, чому ми маємо проблеми з «Ісламською державою», – зауважив представник Держдепу. До того ж, за його словами, військове розв’язання проблеми в Сирії, яке здійснює коаліція, «є достатньо ефективним».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, президент РФ Владімір Путін у вівторок на саміті ОДКБ в Душанбе підтвердив наміри РФ продовжувати військову підтримку Башара Асада. Він також закликав інші країни приєднатися до цієї ініціативи для «протистояння терористичній агресії».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ