Кемерон
Рішення про вихід з ЄС вдарить по вартості фунта, вважає Кемерон

У Великій Британії можуть зрости ціни на продовольчі товари в разі виходу країни з Європейського Союзу. Про це попередив жителів держави прем’єр-міністр Девід Кемерон, повідомляє агентство Reuters.

«Незалежні дослідження показують, що рішення про вихід (з ЄС, – ред.) вдарить по вартості фунта, що призведе до подорожчання імпорту і підвищення цін у магазинах», – спрогнозував Кемерон.

Згідно з аналізом уряду, вартість фунта стерлінгів може впасти на 12%. Витрати на продукти і напої середньостатистичної сім’ї зростуть на 3% або на 120 фунтів на рік (174,06 долара США), а на одяг і взуття – на 5% або на 100 фунтів на рік.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у лютому президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер та Прем’єр-міністр Британії Девід Кемерон нарешті досягли домовленостей щодо подальшого перебування острівної держави у складі Євросоюзу.

Водночас, попри цю домовленість, в червні 2016 року має відбутися референдум про вихід Британії зі складу ЄС. Та ці заходи, на думку Кемерона, дозволять здобути більшість на підтримку членства країни в складі об’єднаної Європи.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ