вибори
У Києві о 8-й ранку відкрилися усі 1087 дільниць міста

У Києві о 8-й ранку відкрилися усі 1087 дільниць міста. Але на двох із них виникли проблеми. Про це повідомив координатор Міського координаційного центру з вирішення питань щодо підготовки та проведення виборів у столиці Володимир Бондаренко, передає Українська правда.

«Станом на 8 ранку відкрилися усі 1087 дільниць. Були проблеми на двох дільницях – у Печерському та Дніпровському районах», – розповів він. За його словами, у Печерському районі столиці на дільниці, на якій має голосувати Президент, голова ДВК загубив ключ від сейфу. «У результаті цього сейф відкривали болгаркою. Пломби у сейфі були на місці, тому дільниця відкрилась о 8:30 і працює», – зазначив Бондаренко.

Як зазначає видання, у Дніпровському районі у голови комісії застряг ключ у сейфі – його також довелося різати болгаркою. Ця дільниця також відкрилась на півгодини пізніше. Також працюють 2 спеціальні дільниці, які розміщені у стаціонарних медичних закладах за межами Києва: ПНД № 2 (с. Глеваха) та ТД № 2 (смт. Гостомель), на які раніше не хотіли їхати члени комісій. «Зараз усе гаразд. Голосування почалося», – резюмував Бондаренко.

Нагадаємо, за даними МВС, станом на 9:30 в Україні не відкрилися 237 виборчих дільниць.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 25 жовтня вибори не розпочалися у Маріуполі та Красноармійську. У неділю в Україні тривають вибори до місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ