24-veresnya-v-tsentri-odesy-v-zhy-tlovomu-budy-nku-obvaly-vsya-balkon-razom-z-lyudy-noyu
24 вересня в центрі Одеси в житловому будинку обвалився балкон разом з людиною

Міський голова Одеси Геннадій Труханов доручив комунальникам провести обстеження житлових будинків після того, як 24 вересня в центрі міста обрушився балкон, унаслідок чого загинула жінка, передає УНІАН.

Через падіння балкону по вулиці Коблевскій, 40 від тяжких травм пенсіонерка померла в лікарні. «На жаль, від отриманих травм вона не вижила. Сьогодні похорон. Ми виділили гроші на витрати, пов`язані з проведенням похорону. Звичайно, це людину не поверне… Усім профільним службам, ЖКС, всім структурам – провести обстеження», – заявив Труханов.

Він зазначив, що, згідно з доповідями, наданими відповідними службами, зовнішній вигляд балкона, який обрушився, побоювань у них не викликав.

Мер доручив з’ясувати, що саме стало причиною трагедії. Зокрема, він припустив, що обвал аварійного балкона міг спровокувати землетрус, який стався в ніч на суботу. Міський голова вимагає негайного реагування у разі виявлення аварійних споруд.

Нагадаємо, 24 вересня в центрі Одеси в житловому будинку обвалився балкон разом з людиною. Балкон впав з 3-го поверху, коли на нього вийшла 65-річна господиня, щоби полити квіти.

24 вересня о 2:15 в Одесі та Одеській області був зафіксований поштовх землетрусу приблизно 3-4 бали за шкалою Ріхтера. Епіцентр землетрусу – східна частина Румунії. В епіцентрі силу поштовхів зафіксовано 5,7 балів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ