vady-m-troyan
Через «закон Савченко» Україні доведеться боротися з армією екс-в’язнів, вважає Троян

Згідно із так званим законом Савченко, протягом наступних двох років в Україні на волю вийдуть 50 тисяч ув’язнених. Через це на внесенні змін до документу наполягає перший заступник голови Нацполіції України Вадим Троян. Про це повідомляє сайт МВС.

«На цей час в Україні, згідно із цим законом, уже звільнені близько 9 тис. осіб. З них за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів затримані близько 700 і заарештовані 300. А протягом двох років ми очікуємо звільнення майже 50 тис. осіб», – зазначив Троян.

Виходячи з такої статистики, перший заступник голови Національної поліції України акцентував увагу на необхідності внесення змін до закону.

«Чим більше людей будуть виходити на свободу, тим швидше з’явиться ціла армія, з якою ми будемо боротися», – підсумував Вадим Троян.

Як відомо, «закон Савченко» вже неодноразово піддавали критиці. Як відомо, згідно з цим документом, один день в СІЗО зараховується як два дні в колонії.

Станом на 15 квітня положення «закону Савченко» було застосовано до 39 496 в’язнів. Окрім колишніх високопосадовців Ігоря Зварича та Віктора Лозінського, ґвалтівника неповнолітніх Миколи Шекерлі, сумновідомого «Доктора Пі» Андрія Слюсарчука, достроково було звільнено 5 тис. 961 особу, які відбували покарання за тяжкі злочини. Зокрема, 10 – за злочини проти основ національної безпеки, 832 – за умисне вбивство, 531 – за умисне тяжке тілесне ушкодження, 1120 – за розбій, 863 – за грабіж та 1340 – за крадіжку.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ