Олександр Завгородній
Завгороднього призначили виконуючим обов’язки генерального директора «Укрзалізниці» в липні 2015 року

Кабінет міністрів України через корупцію звільнив в.о. голови правління «Укрзалізниці» Олександра Завгороднього, повідомляють Українські новини.

Депутати звернулися до прем’єр-міністра, генерального прокурора, голови СБУ та голови НАБУ з листом за підписами 29 чиновників. У документі йдеться про зловживання Завгороднього майже на мільярд гривень.

Зокрема, мова йде про співпрацю залізниці з банками та компаніями, які пов’язані з родиною екс-президента Віктора Януковича. А саме – СК «Домінанта», платежі якої становили тільки за IV квартал 2015 року 414 млн. грн., «Євроінвестбуд» – 14 млн грн. в лютому 2016 року.

Завгороднього призначили виконуючим обов’язки генерального директора «Укрзалізниці» в липні 2015 року. До того він обіймав посаду заступника генерального директора відомства.

Олександр Завгородній працює в галузі залізничного транспорту понад 20 років. Він закінчив Дніпропетровський технічний університет залізничного транспорту за спеціальністю інженер-електрик. У 2011 році отримав додаткову освіту у сфері інтероперабельності, безпеки і сертифікації на залізничному транспорті. Має ступінь кандидата технічних наук.

Почав роботу на ДП «Придніпровська залізниця» в 1993 році з посади старшого електромеханіка. У 2002-му був призначений на посаду головного інженера підприємства. Розробив і впровадив систему охорони праці на ДП, забезпечив виконання програми ресурсозбереження.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ