"Ñàìîîáîðîíà" Êðûìà íà ïëÿæå äåòñêîãî ñàíàòîðèÿ «Þíîñòü» â Ñèìåèçå (Êðûì), âî âòîðíèê, 20 ìàÿ 2014 ã.  áëèæàéøåå âðåìÿ îòðÿäû êðûìñêîé «ñàìîîáîðîíû» áóäóò íàïðàâëåíû íà çà÷èñòêó ïëÿæåé è íàáåðåæíûõ îò íåçàêîííî âîçâåäåííûõ îãðàæäåíèé. Ôîòî ÓÍÈÀÍ
У Криму шукають українських «диверсантів»

Більшість підозрюваних в організації «диверсій» в окупованому Росією Криму є росіянами, завербованими ГУР Міноборони України. Цю версію висунули російські слідчі, повідомляє Комерсант.

Як пише газета, однією з підстав для арешту українців Євгена Панова і Андрія Захтія став той факт, що «встановити і затримати вдалося далеко не всіх їхніх ймовірних спільників».

Російські слідчі вважають, що на півострові можуть діяти ще кілька подібних груп. І їхньою метою, як пише газета, є зрив туристичного сезону.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 10 серпня Федеральна служба безпеки РФ звинуватила Головне управління розвідки Міноборони України в підготовці терактів в Криму. В Міноборони назвали заяву ФСБ провокацією.

За твердженням ФСБ РФ, «одним з організаторів відвернених терактів є Панов Євгеній Олександрович, 1977 року народження, житель Запорізької області, співробітник ГУР МО України». Панова затримали.

Брат Євгена – Ігор Котелянець – вважає, що українця викрали в Запорізькій області й вивезли до Криму.

Також Міністерство закордонних справ Росії заявило, що в Криму заарештовали людину на ім’я Андрій Захтій, яким виявився уродженець Львівської області, житель Євпаторії, який працював в будівельній сфері.

У свою чергу, президент Росії Владімір Путін звинуватив Україну в тому, що вона «переходить до терору», і заявив, що не бачить сенсу у зустрічі в «нормандському форматі» під час саміту G20, який відбудеться у Китаї. Крім цього він пообіцяв посилити заходи безпеки у Криму.

Президент України Петро Порошенко назвав ці звинувачення безглуздими і цинічними.

11 серпня глава Української держави дав доручення привести в посилену бойову готовність підрозділи, що стоять біля адмінмежі з Кримом та на лінії зіткнення на Донбасі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ