Кім Чен Ин
Кім Чен Ин

Уночі проти середи, 13 травня, світові ЗМІ повідомили про страту чергового високопоставленого чиновника з Північної Кореї – міністра оборони Хен Йон Чхоля. При цьому джерела в південнокорейській розвідці стверджують, що генерала розстріляли через те, що він заснув на офіційному заході за участю глави КНДР Кім Чен Ина, пише NEWSru.com.

ВВС передає, що страта відбулася 30 квітня. Південнокорейське агентство Yonhap з посиланням на національну розвідслужбу повідомляє, що Хен Йон Чхоля розстріляли з зенітного кулемета на очах у сотень присутніх на публічній страті чиновників. Як передає AFP, про страту міністра розповів на парламентських слуханнях у Сеулі заступник директора Національного розвідувального агентства Південної Кореї.

Reuters з посиланням на південнокорейські ЗМІ повідомляє, що 66-річний міністр позбувся поста і був звинувачений у державній зраді. Сталося це нібито після того, як він висловив неповагу до керівника країни, дрімаючи на одному з військових заходів.

Хен Йон Чхоль був призначений міністром Народних збройних сил в червні 2014 року, у вересні увійшов в Державний комітет оборони. На цій посаді він змінив генерала Чан Чон Нама, який став третім за півтора року главою Міноборони КНДР. Його доля після відставки невідома.

Нагадаємо, восени 2014 року за перегляд серіалів розстріляли 50 чиновників Північної Кореї. Також, як повідомляв Інформаційний Акцент, Кім Чен Ин торік наказав отруїти свою рідну тітку.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ