Ïðåäñåäàòåëü Êèåâñêîé ãîðîäñêîé ãîñóäàðñòâåííîé àäìèíèñòðàöèè Ëåîíèä ×åðíîâåöêèé âî âðåìÿ ïðåññ-êîíôåðåíöèè. Êèåâ, 28 ÿíâàðÿ 2009 ã.
Черновецький каже, що його син живе на гроші від продажу в 2008 році «Правекс банку»

Одіозний екс-мер Києва Леонід Черновецький заявив про подачу захистом свого сина Степана апеляції в Іспанії. Він припустив, що Степана Черновецького можуть випустити під заставу в 720 тис. євро. Про це пише Сегодня.

«Ми подали апеляцію в багатьох томах. У них висновки банків, міжнародних аудиторських компаній Степана і докладні пояснення всіх банківських операцій! А головне – стовідсоткове підтвердження того, що гроші у нього – все до останнього цента – від продажу в 2008 році «Правекс банку» за 750 мільйонів доларів, а також від інвестицій в стартапи в різних країнах», – сказав Черновецький.

За словами екс-очільника Києва, справа його сина є секретною і захист зосереджений на відкритті таємних матеріалів справи.

Він зазначив, що після арешту Степана його бізнес не зупинився, хоча синові і доводиться обходитися без комп’ютера, перебуваючи у в’язниці, що ускладнює управління бізнесом.

Черновецький додав, що у його сім’ї багато майна в Києві, 99% якого складає нерухомість.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в Іспанії під час спецоперації місцевих правоохоронців за підозрою у відмиванні грошей затримали 11 осіб, зокрема, і сина колишнього мера Києва Леоніда Черновецького Степана.

Про арешт «космічного хлопчика» ЗМІ повідомили 12 липня. Після затримання членів злочинного угруповання суд обрав запобіжний захід Черновецькому та ще шести особам – утримання під вартою без можливості внесення застави.

Трьох з одинадцяти затриманих поліція відпустила, але залучить їх до справи як свідків.

Іспанські правоохоронці називають Черновецького-молодшого «мозком банди», яку підозрюють у відмиванні 10 мільйонів євро.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ