Про арешт «космічного хлопчика» ЗМІ повідомили 12 липня
Про арешт «космічного хлопчика» ЗМІ повідомили 12 липня

Адвокати затриманого в Іспанії сина екс-мера Києва Леоніда Черновецького Степана стверджують, що джерела його статків повністю законні. Мовляв, він – успішний бізнесмен та займається інвестиційними проектами в Україні, Швейцарії, Німеччині, Ізраїлі, на Кіпрі та в Індії. Про це йдеться в прес-релізі адвокатської компанії Molins & Silva, яка займається захистом Степана Черновецького, повідомляє Українська правда.

Захисники вже подали апеляцію на арешт Черновецького-молодшого.

«У матеріалах апеляції ми довели, що джерелом усіх фінансових операцій, що здійснюються Степаном Черновецьким в Іспанії, були кошти, які були отримані ним від продажу «Правекс-Банку». Вищевказані операції завжди проводилися у відповідності із законодавством тих країн, в юрисдикції яких вони здійснювалися», – наголошується в прес-релізі.

Адвокати запевнили, що компанія Chernovetskyi Investment Group (CIG), власником якої є Степан Черновецький, займається успішними інвестиційними проектами в Україні, Швейцарії, Німеччині, Ізраїлі, на Кіпрі та Індії.

«Більшість з цих угод були проведені в партнерстві з найбільшими світовими інвесторами і фінансовими інститутами, які провели детальний аудит CIG, його команди і джерела інвестованих коштів», – додали в компанії.

Вони також висловили впевненість, що суддя зможе ухвалити справедливе рішення і скасувати рішення про тримання під вартою.

Крім Molins & Silva захистом Черновецького займаються юридичні фірми Martell Abogados і Crowe Horwath.

«Це перший раз, коли три з найкращих професіоналів Кримінального права працювали разом з метою довести невинність пана Степана Черновецького», – заявили адвокати.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в Іспанії під час спецоперації місцевих правоохоронців за підозрою у відмиванні грошей затримали 11 осіб, зокрема, і сина колишнього мера Києва Леоніда Черновецького Степана.

Про арешт «космічного хлопчика» ЗМІ повідомили 12 липня. Після затримання членів злочинного угруповання суд обрав запобіжний захід Черновецькому та ще шести особам – утримання під вартою без можливості внесення застави.

Трьох з одинадцяти затриманих поліція відпустила, але залучить їх до справи як свідків.

Іспанські правоохоронці називають Черновецького-молодшого «мозком банди», яку підозрюють у відмиванні 10 мільйонів євро.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ