РФ запрошує гостей з комуністичного Китаю в місця заслання Леніна
РФ запрошує гостей з комуністичного Китаю в місця заслання Леніна

Російський туризм переорієнтовується на гостей з Китаю. Глава Ростуризму Олег Сафонов виступив з ідеєю сформувати тури для китайських дітей на місце заслання Владіміра Леніна – селище Шушенское, що в Красноярському краї, передає ТАСС.

Чиновник заявив, що в РФ «активно розвивається так званий червоний туризм», висловивши думку, що відвідування китайцями місць, пов’язаних з Леніним, посприяє «розширенню географії туризму в Росії».

За його даними, Ростуризм має намір відкрити в 2016 році офіс в Шанхаї для залучення туристів з Китаю.

На початку року Федеральне агентство з туризму вигадало новий метод, як змусити співвітчизників відпочивати на батьківщині та не вивозити гроші за кордон. Ростуризм запропонував пільги на «домашній відпочинок». Так, у відомстві запропонували внести зміни до Податкового кодексу, що дають право платнику податків повернути частину суми, сплаченої на організацію відпочинку та туристичні продукти. Такі ж пільги відомство пропонує поширити на дружину (чоловіка) мандрівника і дітей до 18 років.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, з 1 січня 2016-го року Росія скасувала безвізовий режим із Туреччиною. У свою чергу, федеральне агентство з туризму Російської Федерації («Ростуризм») заборонило туроператорам продавати путівки до Туреччини.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ