Четверо пілотів Формули-1 потрапили до рейтингу багатіїв Forbes

Хемілтон
Чемпіон світу посідає 11-ту сходинку з 46 млн. доларів

До щорічному рейтингу 100 найбільш високооплачуваних спортсменів світу журналу Forbes потрапили четверо гонщиків Формули-1. Найкращим за цим показником виявився Льюїс Гемілтон, передає Українська правда.

Чемпіон світу посідає 11-ту сходинку з 46 млн. доларів. Себастьян Феттель – на 19-му щаблі, Фернандо Алонсо – на 24-й. На 98-й сходинці рейтингу – Ніко Росберґ.

Зазначимо, що першу сходинку рейтингу посів португальський футболіст Кріштіану Роналду, який минулого року отримав 88 мільйонів доларів. На другій сходинці опинився його аргентинський колега Ліонель Мессі з 81,4 млн. доларів.

Нагадаємо, переможцем шостого етапу чемпіонату світу Формули-1 Гран-прі Монако став чинний чемпіон світу, пілот команди Мерседес Льюїс Гемілтон.

Лідер особистого заліку Ніко Росберґ після серії з чотирьох перемог у поточному сезоні,поступився у другій гонці поспіль. Цього разу німець приїхав сьомим. Пілот команди Феррарі Себастьян Феттель фінішував четвертим.

Читайте: Легендарний «залізний кінь» Шумахера піде з молотка