Геращенко не пускають в РФ через загрозу нацбезпеці
Геращенко не пускають в РФ через загрозу нацбезпеці

Члену Парламентської Асамблеї Ради Європи, уповноваженій президента з питань мирного врегулювання на Донбасі Ірині Геращенко заборонили в’їзд на територію Росії на 5 років. Про повідомила сама Геращенко, передає УНН.

Згідно з документами, причина, через яку її не пускають, це загроза безпеці РФ.

Геращенко і прес-секретар Порошенка Святослав Цеголко їхали до РФ на суд у справі Надії Савченко за дорученням президента. Геращенко звернула увагу, що акти про заборону в’їзду датовані 8 березня.

Як відомо, 21 березня Донецький суд Ростовської області Росії почав оголошувати вирок у справі української громадянки, народного депутата Надії Савченко. Очікується, що виголошення вердикту суду займе два дні.

Сторона обвинувачення вимагає позбавити Надію Савченко волі на 23 роки.

Напередодні в російському Донецьку посилили заходи безпеки. Крім правоохоронних органів, до патрулювання залучили МНС.

Один із адвокатів Надії Савченко Микола Полозов 20 березня повідомив про можливі провокації проти іноземців, народних депутатів України та адвокатів, які вирішили підтримати українку в Росії.

Нагадаємо, Надію Савченко від липня 2014-го року утримують у СІЗО в Росії. Її, зокрема, звинувачують у вбивстві двох журналістів з російського телебачення, які влітку 2014 року, без дозволу української влади, перебували під Луганськом.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ